Log entity (7.x-1.13) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Done
ka: დასრულება

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი
