Log entity (7.x-1.14) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Created
is: Stofnað

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: Clone
is: Klóna

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Updated date
is: Dags. uppfært
