Log entity (7.x-1.14) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Log
lt: Įrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Logs
lt: Logai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Done
lt: Atlikta

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
lt: Teikite pirmenybę 'raw-text' pakeitimams, kad išvengti problemų su HTML objektais!

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.
