Log entity (7.x-1.14) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Created
sq: Krijuar

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: @type %title has been deleted.
sq: @type %title u eleminua.
