Log entity (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Date
fa: تاریخ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Owner
fa: مالک

en: Clone
fa: تکثیر سازی

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.
