Log entity (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Log
ro: Jurnal

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afişează

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Created
ro: Creat

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Done
ro: Gata

en: Owner
ro: Proprietar

en: Clone
ro: Clonare

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Changed
ro: Schimbat

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title şters.

en: @type %title has been deleted.
ro: @type %title a fost şters.
