Log entity (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Log
ar: السجل

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Done
ar: تمّ

en: Owner
ar: المالك

en: Clone
ar: استنساخ

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Changed
ar: تم التغير

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: @type %title has been deleted.
ar: تم حذف ال@type‏ %title.
