Log entity (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Log
bg: Регистър

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Timestamp
bg: Време

en: Created
bg: Създадено

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Done
bg: Готово

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: @type %title has been deleted.
bg: @type %title е изтрит/a.
