Log entity (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Log
he: יומן פעילות

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Created
he: נוצר

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Done
he: בוצע

en: Owner
he: בעלים

en: Clone
he: שכפול

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Changed
he: השתנה

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
he: מומלץ להעדיף תבניות הכוללות טקסט גולמי (raw) בכדי להמנע מבעיות הקשורות ב-HTML!

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.
