Log entity (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Log
kk: Журнал

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Created
kk: Құрылған

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: @type %title has been deleted.
kk: %title @type  жойылды.
