Log entity (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Log
lv: Žurnāls

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Created
lv: Izveidots

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Done
lv: Pabeigts

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Clone
lv: Klonēt

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: @type %title has been deleted.
lv: @type %title ir izdzēsts.
