Log entity (7.x-1.6) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Are you sure you want to delete %title?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈແລ້ວບໍທີ່ຈະລຶບ %title?
