Log entity (7.x-1.6) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Log
oc: Jornal

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: Done
oc: Acabat

en: Owner
oc: Proprietari

en: Clone
oc: Clonar

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Changed
oc: Modificat

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: @type %title has been deleted.
oc: Lo contengut '%title', de tipe '@type', es estat suprimit.
