Log entity (7.x-1.7) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon
