Log entity (7.x-1.8) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Log
ja: ログ

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Created
ja: 作成

en: Are you sure you want to delete %title?
ja: 本当に、%title を削除してもよろしいですか？

en: Done
ja: 完了

en: Owner
ja: 所有者

en: Clone
ja: 複製

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Changed
ja: 変更済

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
ja: HTML 要素での問題を回避するため、プレーンテキストで置き換えてください！

en: @type %title has been deleted.
ja: @type %title が削除されました。
