Log entity (7.x-1.9) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Done
bn: সম্পন্ন
