Log entity (7.x-1.9) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Log
eo: Loglibro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Created
eo: Kreita

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: @type %title has been deleted.
eo: @type %title estas forigita.
