Log entity (7.x-1.9) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Log
hr: Dnevnik

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Created
hr: Stvoreno

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Done
hr: Gotovo

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: @type %title has been deleted.
hr: @type %title je uklonjen.
