Log entity (7.x-1.9) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Clone
th: โคลน

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: @type %title has been deleted.
th: ลบ @type %title แล้ว
