Log entity (7.x-1.14) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Cancel
es: Cancelar

en: Log
es: Registro

en: Edit
es: Editar

en: Date
es: Fecha

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Logs
es: Registros

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: View
es: Ver

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Created
es: Creado

en: Are you sure you want to delete %title?
es: ¿Está seguro de que quiere eliminar %title?

en: Done
es: Hecho

en: Clone
es: Clonar

en: Created date
es: Fecha de creación

en: Updated date
es: Fecha de modificación

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Changed
es: Modificado

en: @type: deleted %title.
es: @type: eliminado %title.

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
es: ¡Preferir reemplazar raw-text por texto para evitar problemas con las entidades HTML!

en: @type %title has been deleted.
es: Se ha eliminado @type %title.

en: Log ID
es: ID de registro
