Log entity (7.x-1.14) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: Done
ps: ترسره شو

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول
