Log entity (7.x-1.14) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Cancel
tr: İptal

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Logs
tr: Kayıtlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Are you sure you want to delete %title?
tr: %title düğümünü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Done
tr: Tamam

en: Clone
tr: Kopya

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Updated date
tr: Güncelleme tarihi

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Changed
tr: Değişti

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: @type %title has been deleted.
tr: @type %title silindi.
