Log Filter (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: new
az: yeni

en: error
az: səhv

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Hostname
az: Host adı

en: Location
az: Məkan

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Severity
az: Ciddilik

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Last
az: Son

en: Descending
az: Azalan

en: Close
az: Bağlı

en: or
az: və ya

en: New
az: Yeni

en: View events that have recently been logged.
az: Bu yaxınlarda daxil edilmiş hadisələrə baxın.
