Log Filter (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Administration
be: Кіраванне

en: new
be: новае

en: error
be: памылка

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Time
be: Час

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Descending
be: Зыходны

en: warning
be: папераджэньне

en: critical
be: крытычны

en: debug
be: адладка

en: info
be: Інфармацыя

en: Any
be: Любы

en: notice
be: паведамленне

en: alert
be: папярэджанне

en: emergency
be: надзвычайнае становішча

en: View events that have recently been logged.
be: Паказаць падзеі, якія былі толькі што запісаны ў журнал.

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу
