Log Filter (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Administration
bs: Administracija

en: new
bs: novi

en: error
bs: greška

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Time
bs: Vrijeme

en: Event
bs: Događaj

en: User
bs: Korisnik

en: Location
bs: Lokacija

en: Descending
bs: Silazno

en: warning
bs: upozorenje

en: critical
bs: kritično

en: alert
bs: upozorenje

en: emergency
bs: hitno

en: View events that have recently been logged.
bs: Prikaži događaje koji su nedavno zabilježeni.
