Log Filter (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Administration
ca: Administració

en: new
ca: nou

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Time
ca: Hora

en: Event
ca: Esdeveniment

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Severity
ca: Severitat

en: Referrer
ca: Referència

en: Last
ca: Darrer

en: Descending
ca: Descendent

en: Close
ca: Tanca

en: First
ca: Primer

en: warning
ca: avís

en: critical
ca: crític

en: or
ca: o

en: New
ca: Nou

en: Loading...
ca: Carregant...

en: debug
ca: depuració

en: Order by
ca: Ordena per

en: info
ca: informació

en: Any
ca: Qualsevol

en: notice
ca: notícia

en: alert
ca: alerta

en: emergency
ca: emergència

en: View events that have recently been logged.
ca: Vegeu esdeveniments registrats recentment.

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre
