Log Filter (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (41 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: new
da: ny

en: error
da: fejl

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Time
da: Tid

en: Event
da: Begivenhed

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Location
da: Lokation

en: User role
da: Brugerrolle

en: Severity
da: Grad

en: Referrer
da: Henviser

en: Last
da: Sidste

en: Descending
da: Faldende

en: Close
da: Luk

en: First
da: Første

en: warning
da: advarsel

en: critical
da: kritisk

en: or
da: eller

en: New
da: Ny

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Order by
da: Sortér efter

en: Any
da: Nogen

en: notice
da: meddelelse

en: alert
da: alarm

en: emergency
da: krise

en: View events that have recently been logged.
da: Vis seneste hændelser.

en: Recent log messages
da: Seneste logmeddelelser
