Log Filter (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: new
ga: nua

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Time
ga: Am

en: warning
ga: rabhadh

en: critical
ga: criticiúil

en: or
ga: nó
