Log Filter (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (30 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: new
my: အသစ်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Time
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: From
my: မှ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: First
my: ပထမ

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: critical
my: ဆိုးရွားနေသည့်/ဆိုးရွားနေ

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: debug
my: ယုတ္တိအမှား ရှာဖွေဖော်ထုတ်သည်

en: info
my: သတင်းအချက်အလက်

en: notice
my: အကြောင်းကြားစာ

en: alert
my: သတိပေးချက်

en: emergency
my: အရေးပေါ်
