Log Filter (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (15 entries)

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: warning
or: ଚେତାବନୀ

en: critical
or: ଗୁରୁତର

en: debug
or: ତ୍ରୁଟି ଅନ୍ବେଷଣ

en: info
or: ସୂଚନା

en: notice
or: ଅଧିସୂଚନା

en: alert
or: ସତର୍କ ସୂଚନା

en: emergency
or: ଜରୁରୀ
