Log Filter (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (22 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: new
pa: ਨਵਾਂ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: critical
pa: ਗੰਭੀਰ

en: info
pa: ਜਾਣਕਾਰੀ

en: notice
pa: ਸੂਚਨਾ

en: alert
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: emergency
pa: ਐਮਰਜੈਂਸੀ
