Log Filter (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Next
ps: بل

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: new
ps: نوی

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: User
ps: غړی

en: To
ps: ته

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Filter
ps: چاڼ

en: User role
ps: غړي نده (رول)

en: Descending
ps: پرتند

en: Close
ps: تړل

en: or
ps: او

en: New
ps: نوی

en: Any
ps: هر
