Log Filter (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Administration
si: පාලනය

en: error
si: දෝෂය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම

en: critical
si: අවදානම්

en: info
si: තොරතුරු

en: notice
si: දැන්වීම

en: alert
si: සෝදිසිය

en: emergency
si: හදිසි තත්ත්වය
