Log Filter (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Administration
sk: Administrácia

en: new
sk: nové

en: error
sk: chyba

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Time
sk: Čas

en: Event
sk: Podujatie

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Location
sk: Umiestnenie

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Last
sk: Posledné

en: Descending
sk: Zostupne

en: Close
sk: Zatvoriť

en: anonymous
sk: neprihlásený

en: First
sk: Prvý

en: warning
sk: upozornenie

en: critical
sk: kritická chyba

en: or
sk: alebo

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: debug
sk: ladenie

en: Any
sk: Akékoľvek

en: notice
sk: poznámka

en: alert
sk: upozornenie

en: emergency
sk: stav núdze

en: Delete filter
sk: Odstrániť filter

en: View events that have recently been logged.
sk: Zobrazenie naposledy zaznamenaných udalostí.

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu
