Log Filter (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (45 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: الإدارة

en: new
ar: جديد

en: error
ar: خطأ

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Time
ar: الوقت

en: Event
ar: الحدث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Filter
ar: انتقاء

en: Location
ar: الموضع

en: User role
ar: دور المستخدم

en: Severity
ar: الحدة

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: Descending
ar: تنازليا

en: Close
ar: إغلاق

en: warning
ar: تحذير

en: critical
ar: حرِج

en: or
ar: أو

en: New
ar: جديد

en: Loading...
ar: تحميل...

en: debug
ar: تنقيح

en: info
ar: معلومات

en: Any
ar: أي من

en: notice
ar: إخطار

en: alert
ar: تنبيه

en: emergency
ar: حالة طارئة

en: View events that have recently been logged.
ar: مشاهدة الأحداث التي تم تسجيلها حديثا.

en: Recent log messages
ar: آخر رسائل السجل
