Log Filter (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (35 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: new
ku: نوێ

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Link
ku: بەستەر

en: Name
ku: ناو

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Severity
ku: دژواری

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: critical
ku: شه‌رمه‌زارە

en: debug
ku: هەڵدۆزین

en: info
ku: زانیاری

en: Any
ku: هەر کام

en: notice
ku: زانیاری

en: alert
ku: وریاکردنه‌وه‌

en: emergency
ku: ترسناک

en: Recent log messages
ku: پەیامە نوێیەکانی تۆمار
