Log Filter (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: new
lv: jauns

en: error
lv: kļūda

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Time
lv: Laiks

en: Event
lv: Notikums

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Severity
lv: Smagums

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Last
lv: Pēdējā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Close
lv: Aizvērt

en: First
lv: Pirmā

en: warning
lv: brīdinājumi

en: critical
lv: kritisks

en: or
lv: vai

en: New
lv: Jauns

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: debug
lv: atkļūdošana

en: info
lv: informācija

en: Any
lv: Jebkurš

en: deleted
lv: dzēsts

en: notice
lv: brīdinājums

en: alert
lv: trauksme

en: emergency
lv: avārija

en: View events that have recently been logged.
lv: Skatīt notikumus, kas pierakstīti pēdējā laikā.

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti
