Log Filter (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Administration
mn: Удирдлага

en: new
mn: шинэ

en: error
mn: алдаа

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Referrer
mn: Хандагч

en: warning
mn: сануулга

en: critical
mn: онцгой

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: debug
mn: алдаа засах

en: info
mn: мэдээлэл

en: notice
mn: мэдэгдэл

en: alert
mn: дохиолол

en: emergency
mn: онцгой нөхцөл
