Log Filter (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (35 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Administration
nn: Administrasjon

en: new
nn: ny

en: error
nn: feil

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: Event
nn: Hending

en: User
nn: Brukar

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Filter
nn: Filtrer

en: Location
nn: Stad

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Descending
nn: Synkande

en: Close
nn: Lukk

en: warning
nn: åtvaring

en: critical
nn: kritisk

en: debug
nn: feilsøking

en: deleted
nn: sletta

en: notice
nn: varsel

en: alert
nn: alarm

en: emergency
nn: naudstilfelle

en: View events that have recently been logged.
nn: Vis hendingar som nyleg har vorte logga.

en: Recent log messages
nn: Nyaste loggmeldingar
