Log Filter (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Administration
os: Разамынад

en: new
os: ног

en: error
os: рæдыд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон
