Log Filter (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (28 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Administration
ur: تنظیم

en: new
ur: جدید

en: error
ur: نقص

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Message
ur: پیغام

en: Link
ur: ربط

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Time
ur: وقت

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام

en: Filter
ur: فلٹر

en: warning
ur: انتباہ

en: critical
ur: تشویش ناک

en: debug
ur: تفصیلات

en: info
ur: خبر

en: notice
ur: اطلاع

en: alert
ur: خبردار

en: emergency
ur: ہنگامی صورتحٓال
