Log Filter (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (33 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Administration
af: Administrasie

en: new
af: nuut

en: error
af: fout

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: User
af: Gebruiker

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: User role
af: Gebruikersrol

en: Severity
af: Strengheid

en: Referrer
af: Verwyser

en: warning
af: waarskuwing

en: critical
af: kritiek

en: debug
af: ontfout

en: notice
af: notisie

en: alert
af: waarskuwing

en: emergency
af: krisis
