Log Filter (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Administration
gl: Administración

en: new
gl: novo

en: error
gl: erro

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Time
gl: Hora

en: Event
gl: Evento

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: User role
gl: Rol de usuario

en: Severity
gl: Gravidade

en: Referrer
gl: Referente

en: Descending
gl: Descendente

en: Close
gl: Pechar

en: First
gl: Primeiro

en: warning
gl: advertencia

en: critical
gl: crítico

en: or
gl: ou

en: New
gl: Novo

en: Loading...
gl: Cargando...

en: debug
gl: depuración

en: info
gl: información

en: Any
gl: Calquera

en: deleted
gl: borrado

en: notice
gl: aviso

en: alert
gl: alerta

en: emergency
gl: emerxencia

en: View events that have recently been logged.
gl: Ver eventos rexistrados recentemente.

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro
