Log Filter (7.x-1.2) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Filter
ht: Filtre

en: Severity
ht: Severite
