Log Filter (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (44 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Stjórnun

en: new
is: nýtt

en: error
is: villa

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Time
is: Tími

en: Event
is: Viðburður

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Filter
is: Sía

en: Location
is: Staðsetning

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: Last
is: Síðasta

en: Descending
is: Lækkandi

en: Close
is: Loka

en: First
is: Fyrsta

en: warning
is: viðvörun

en: critical
is: alvarleg

en: or
is: eða

en: New
is: Nýtt

en: Loading...
is: Hleð...

en: debug
is: villuleit

en: info
is: upplýsingar

en: deleted
is: eytt

en: notice
is: tilkynning

en: alert
is: aðvörun

en: emergency
is: neyðartilfelli
