Log Filter (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (35 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: new
kk: жаңа

en: error
kk: Қате

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: warning
kk: ескерту

en: critical
kk: cыни

en: debug
kk: түзету

en: info
kk: ақпарат

en: notice
kk: хабарлама

en: alert
kk: ескерту

en: emergency
kk: авария

en: View events that have recently been logged.
kk: Соңғы журналға жазылған оқиғаларды көру.
