Log Filter (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (39 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: new
km: ថ្មី

en: error
km: កំហុស

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Time
km: ពេលវេលា

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Close
km: បិទ

en: warning
km: ព្រមាន

en: critical
km: សំខាន់​បំផុត

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: info
km: ព័ត៌មាន

en: Any
km: ណា​មួយ

en: notice
km: កំណត់សម្គាល់

en: alert
km: ព្រមាន

en: emergency
km: បន្ទាន់

en: View events that have recently been logged.
km: មើល​ព្រឹត្តិការណ៍​ដែល​​បាន​ចុះ​កំណត់​ហេតុ​ថ្មីៗ ។

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ
