Log Filter (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Administration
pl: Administracja

en: new
pl: nowy

en: error
pl: błąd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Time
pl: Czas

en: Event
pl: Termin

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: Severity
pl: Priorytet

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Last
pl: Ostatni

en: Descending
pl: Malejąco

en: Close
pl: Zamknij

en: First
pl: Pierwszy

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: critical
pl: sytuacja krytyczna

en: or
pl: lub

en: New
pl: Nowy

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: debug
pl: komunikat pomocny w znajdowaniu błędów

en: Order by
pl: Porządkuj według

en: info
pl: informacja

en: Any
pl: Dowolny

en: deleted
pl: usunięte

en: notice
pl: wiadomość

en: emergency
pl: sytuacja awaryjna

en: View events that have recently been logged.
pl: Zobacz ostatnio logowane wydarzenia.

en: Max.
pl: Maks.

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika
