Log Filter (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: new
se: ođđa

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji

en: Close
se: Gidde

en: or
se: dahje

en: info
se: dieđut
