Log Filter (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Administration
sl: Upravljanje

en: new
sl: novo

en: error
sl: napaka

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: User
sl: Uporabnik

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Location
sl: Mesto

en: Severity
sl: Resnost

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Close
sl: Zapri

en: warning
sl: opozorilo

en: critical
sl: kritično

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: debug
sl: razhroščevanje

en: Any
sl: Katerokoli

en: notice
sl: obvestilo

en: alert
sl: opozorilo

en: emergency
sl: urgentno

en: View events that have recently been logged.
sl: Pokaži nazadnje zabeležene dogodke.
